Kroužky v MŠ

Vážení rodiče,

MŠ Kubatova nabízí placené kroužky pro předškoláky a v případě volného místa doplňujeme kroužky mladšími dětmi dle návrhů pedagogů.
Neplacené kroužky jsou výběrové podle schopností dětí až do naplnění kapacity, přičemž platí, že předškoláci mají přednost.

Kroužky v MŠ Kubatova
Výtvarně-přírodopisný kroužek pondělí 15:00 - 16:00 Jindřiška Doleželová - Berušky NEPLACENÝ KROUŽEK
Muzikatský kroužek úterý 15:15 - 16:00 Tereza Pilecká - Berušky,
max 10 dětí
NEPLACENÝ KROUŽEK
Fitko (děti v akci) středa 12:15 - 13:30 Holiday PLACENÝ KROUŽEK
Karate     Nebude otevřeno pro malý počet zájemců, další nabídka startuje v druhém pololetí. PLACENÝ KROUŽEK
Zumba     Nebude otevřeno pro malý počet zájemců, další nabídka startuje v druhém pololetí. PLACENÝ KROUŽEK
Bruslení 4.10. - 6. 12. 9:30 - Budvar Aréna PLACENÝ KROUŽEK
Lyžování nárazově bude upřesněno INSKI - INDOOR LYŽOVÁNÍ PLACENÝ KROUŽEK
Plavání NEUSKUTEČNÍ SE

Vážení rodiče,

pokud se Vaše dítě nedostalo do žádného kroužku, nemusíte být smutní. Vzdělávací plán je koncipován tak, abychom poskytli plné vyžití všem dětem během dopolední návštěvy MŠ. Kroužky jsou většinou nadstavbou pro zralé a nadané děti.

Potřeby na kroužky:

2. 10. (po) začíná Výtvarně-přírodopisný kroužek od 15 hod na Beruškách.

4. 10. (st) začíná Bruslení. Odjezd je v 9:45 od školní jídelny, výuka začíná 10:15.
Potřebovat budeme brusle, lyžařské rukavice, helmu (stačí i na kolo), batoh, pití, vhodné oblečení na válení se po ledu (legíny jsou opravdu nedostatečné). Převlékat se budeme až na stadionu. Nebruslící Ovečky budou po dobu akce na třídě Berušek.

4. 10. (st) začínají Děti na startu, od 12 hod je přebírá cvičitelka.
Potřebovat budeme batůžek nebo taštičku, vhodné obutí do haly, sportovní oblečení a pití.