Průběžné novinky

Děti v mateřské škole

Vážení rodiče, všimli jste si, že na konci stránek naleznete Kubatovský zpravodaj, kde pro Vás vkládáme aktualitky a zprávičky z běžného dění v naší školce?

Vzhůru na prázdniny

Dovolte nám popřát Vám i Vašim dětem jménem celého týmu ZŠ a MŠ Kubatova krásné léto. Děkujeme Vám za krásné společné zážitky a přejeme absolventům jen samé skvělé chvilky v nových školách.

Na ty ostatní se budeme těšit až poslední týden v srpnu (26. 8.). Z důvodu rekonstrukce se v 6:00 otevírá pouze nová budova (MŠ2) a vítány budou všechny děti, které jsou písemně přihlášeny a mají zaplacené stravování. Režim dne zůstává stejný. Na ty ostatní se budeme těšit až 2. 9. Sledujte ve vchodech nové seznamy tříd! Jak jste byli informováni na schůzce rodičů, v r. 2019/2020 budou tři třídy předškolních dětí a tak došlo k větším přesunům mezi třídami.

Krásné léto a bezpečný návrat.

Rekonstrukce MŠ1

Děkujeme všem rodičům za materiální i fyzickou pomoc při rekonstrukci MŠ1.

ZAMČENÍ PŘEDNÍ BRANKY

Vážení rodiče, z důvodu rekonstrukce je od středy 29. 5. nepřístupná přední branka (z ulice Kubatova) i celý prostor přední zahrady.

Do staré budovy se tak dostanete pouze brankou z parku. Ze stejného důvodu nejsou k dispozici žádné kolostavy a kola ani koloběžky tak není kde parkovat. Děkujeme za pochopení.

Kubatovský zpravodaj

kalendar
Zahradní slavnost
Berušky na cestě kolem světa
Mravenci v lese
Aktualita: Mravenci s perníkem těsně pod bednou.
Olympijský běh 2019
Koťátka a Ježečci v Borovanském mlýnu