Průběžné novinky

Děti v mateřské škole

Vážení rodiče, všimli jste si, že na konci stránek naleznete Kubatovský zpravodaj, kde pro Vás vkládáme aktualitky a zprávičky z běžného dění v naší školce?

Sbírka pro Adélku

Ahoj, jmenuji se Adélka a jsem na světě 5 měsíců. Nemám to štěstí, jako ostatní děti, abych měla u sebe svoji maminku. Tatínek říká, že se stala andělem a bude mě ochraňovat.

Než jsem se narodila, maminka pečovala o děti v mateřské škole a dávala jim to, co mně už dát nemůže - lásku, pohlazení a předávala jim dovednosti a znalosti potřebné pro život.

Kdo chce pomoci Adélce, zvládnout těžkou životní situaci, může přispět peněžitým darem na číslo účtu: 1428488013/3030 , variabilní symbol: 1509

Za pomoc děkují kolegyně a kolegové z bývalého pracoviště maminky.

Aktualizováno: Sbírka bude ukončena k 31. 8. 2018, na první narozeniny bychom rádi Adélku pozvali do naší MŠ a předali jí Váš dar.

Kubatovský zpravodaj

kalendar
MŠ Kubatova pořádá besídky ke Svátku matek
Alchymie v logopedické třídě
Pilné včely zalétly na návštěvu do logopedické třídy
Zahrada Kubatovka
  • Berušky na výstavách

Berušky nesly na výstavu a soutěž svoje výtvory a při té příležitosti si si prohlédly současné expozice.

Berušky na výstavách
Lišky a Ježci při dopravní výchově
Berušky v pohybu
Logopedická třída soutěží