Okresní kolo OVOV 2019

09.04.2019

...  proběhlo na naší škole okresní kolo OVOV. Naší školu reprezentovalo družstvo a 14 jednotlivců.
Výsledky našich žáků. Družstvo ve složení: Kateřina Aubrechtová, Lucie Bahenská (3. místo ve svém ročníku), Petra Voříšková, Karolína Beranová (2. místo ve svém ročníku) - postup na krajské kolo), Jaroslav Bauer, Martin Bitto (1. místo ve svém ročníku) - postup na krajské kolo), Matěj Beneš, Filip Karásek zvítězilo v konkurenci devíti škol a postoupilo na krajské kolo, které se koná 15. května v Táboře.
Za jednotlivce soutěžili: Štěpán Hoch, Jakub Čapek (4. místo), Marek Polák (5. místo), Dominik Plch ( 1. místo) - postup na krajské kolo, Jan Beníšek ( 2. místo) - postup na krajské kolo, Adam Havel ( 3. místo), Michaela Miluše Šramová, Eliška Hrouzková, Kateřina Hlaváčová ( 2. místo) - postup na krajské kolo, Kristýna Kolbanová ( 2. místo) - postup na krajské kolo, Magdaléna Straková ( 3. místo), Kateřina Nedvědová ( 1. místo) - postup na krajské kolo, Sabina Sarauerová ( 3. místo), Tina Michalová.
                                      Všem postupujícím moc blahopřejeme.

Fotografie na rajce.net