Karel IV. očima dětí MŠ

17.06.2016

K příležitosti 700. výročí narození Karla IV. byla v únoru 2016 Národním pedagogickým muzeem vyhlášena výtvarná soutěž „Karel IV. očima dětí“.

Za logopedickou třídu mateřské školy jsme zaslali dvě individuální výtvarné práce. Byla to naše třetí aktivní účast ve výtvarných soutěžích a také třetí velký úspěch, opět jsme se umístili mezi oceněnými. Soutěže se zúčastnilo bezmála 10 000 dětí z České republiky a zahraničí.

Na třetím místě se ve své věkové kategorii umístila Veronika Vargová s královskou korunou. Verunka se s maminkou zúčastnila slavnostního předávání cen v Praze dne 16.6.2016 za účasti ministryně školství, mládeže a tělovýchovy. Všechny oceněné práce jsou vystaveny v prostorách Národního pedagogického muzea v Praze od slavnostního předávání cen až do poloviny září 2016.

Za logopedickou třídu

Mgr. Nicole Hovorková, školní logoped