Talent Jihočeského kraje

22.02.2022

Dne 22. února 2022 převzalo na českobudějovické radnici ocenění - Talent Jihočeského kraje za rok 2021 - 46 žáků a studentů z celých jižních Čech. Ceny dostali v kategoriích přírodovědná, technická, hudební, humanitní, výtvarná, taneční a kategorie všestranná. Soutěž pořádá budějovický dům dětí a mládeže ve spolupráci s krajským úřadem.

"K tomu, aby se talent opravdu rozvinul jsou potřeba tři věci. Potřebujete dobré vedení, které začíná v rodině. Takže já děkuji vašim rodičům a gratuluji vám, že je máte. Potřebujete dobré vedení, ať už ve škole, nebo někde v klubu. Takže vám gratuluji k tomu, že máte dobré učitele, dobré trenéry, dobré vedoucí. A ta třetí věc, to jste vy sami. Vy, kteří máte kromě talentu také píli a houževnatost. Dnes jste ještě malí, ale já vám přeji i do budoucna, aby vám žádná z těch výše jmenovaných věcí nikdy nechyběla a my se s vašim talentem, pílí a houževnatostí potkali i poté, co dospějete,“ uvedl při předávání ocenění Pavel Klíma - náměstek hejtmana pro školství.

Mezi oceněnými dětmi v 21. ročníku ankety je i naše žákyně Klára Jungvirtová.

Blahopřejeme!!!!

IMG-20220308-WA0000.jpg