AKTUÁLNĚ

Adaptační kurz 6.ročníků

Vážení rodiče budoucích "šesťáků",

dovolujeme si Vás informovat o Adaptačním kurzu 6.ročníků, který se bude konat v termínu 7.-11.září 2020.

Prosím všechny z Vás o vyplnění elektronického formuláře na tomto odkaze o závazné účasti či případné neúčasti Vašeho syna/Vaší dcery na adaptačním kurzu nejpozději do 19.6.2020.

Místo:                   Nová Pec – tábory Jezero

Odjezd:               pondělí  7. 9.  2020 od bočního vchodu ZŠ Kubatova, sraz v 8:15

Návrat:                pátek  11. 9. 2020 u bočního vchodu ZŠ Kubatova, cca v 13:15

Doprovod:          Nikola Schwachová – vedoucí kurzu; budoucí třídní učitelé

Cena kurzu:       2300,- Kč - PROSÍM O UHRAZENÍ KURZU NEJPOZDĚJI 31. 7. 2020 (PŘEVEĎTE PENÍZE NA ÚČET VAŠEHO DÍTĚTE VE ŠKOLNÍM PROGRAMU)

Co s sebou:        spací pytel, čelovku (nebo jinou svítilnu), malou lékárničku (obinadlo, náplasti apod.), šátek, psací potřeby, blok, hudební nástroj (pokud na nějaký hrajete), plavky, pevnou obuv do lesa, pantofle k vodě, tenisky pro pohyb po táboře, věci osobní hygieny, repelent, opalovací krém, vhodné oblečení na týdenní pobyt v přírodě (dlouhé kalhoty, šortky, tričko, mikinu, bundu, pláštěnku – nebo nepromokavou bundu….), drobné kapesné, DOBROU NÁLADUJ

Nechte doma:  mobilní telefony, tablety, počítače, cennosti a další elektroniku

V průběhu celého kurz platí školní řád, upozorňuji na zákaz alkoholu, tabákových výrobků a

návykových látek. Pravidla slušného chování jsou samozřejmostí J.

Než pojedeme na kurz, každý vyplní a odevzdá (pí. uč. Schwachové nebo své pí. uč. třídní) nejlépe do konce školního roku 2019/2020, nejpozději však DO STŘEDY 2. 9. 2020:

1)      Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na sportovním kurzuPOZOR: POSUDEK JE NUTNÉ MÍT VYPLNĚNÝ OD LÉKAŘE. Platnost posudku je dle nového zákona 2 roky. Můžete využít posudek, který jste použili na letní tábor, nebo si nechat vyhotovit nový posudek, který můžete využít další léto na tábor. Doporučuji přinést kopii tohoto posudku. (viz.příloha 1)

2)      Okopírovaná kartička zdravotní pojišťovny

Každý dále vyplní DEN PŘED ODJEZDEM S DATEM 7. 9. 2020 a odevzdá jej před odjezdem u autobusu:

3)      Prohlášení zákonných zástupců dítěte – tzv. bezinfekčnost (viz.příloha 2)

Bez těchto 3 náležitostí nebude moci Váš syn/Vaše dcera odjet na adaptační kurz.

Případné dotazy směřujte na školní e-mail: nschwachova@zskucb.cz.

V průběhu kurzu nás můžete kontaktovat na tel.čísle: 702 215 026 (školní mobil).