Výlet do Prahy žáků 3.A a 4.C

02.06.2017

Již v půl sedmé natěšení žáci nasedali do připraveného autobusu směr Praha, aby zde navštívili ateliéry České televize. Měli jsme štěstí, bylo nám dovoleno  být u natáčení zábavného pořadu pro děti. Viděli jsme, kde vznikají kulisy a vyrábějí se různé rekvizity. Také si děti vyzkoušely roli kameramana či reportéra. Mohly si vyzkoušet i kostýmy z různých pohádek. Po obědě jsme se přesunuli do Botanické zahrady, kde jsme obdivovali například japonské zahrady, lovili pulce atd. Nejkrásnějším zážitkem pak byla komentovaná prohlídka skleníku Fata Morgana, kde jsme se seznámili s mnoha tropickými rostlinami i živočichy. Děti zaujali především motýli, stromy přesličky, překrásné květy rostlin či masožravé rostliny. Z výletu si děti odnesly nejen mnoho nevšedních zážitků ale také mnoho nových informací.

Fotografie zde

p. uč.  Alena Machartová