Okresní finále staršího žactva

22.11.2017

Ve středu 22. 11. 2017 se naši starší žáci zúčastnili okresního kola ve florbalu, které se konalo v Týně nad Vltavou. Sraz na nádraží jsme měli už v 6:40, ale ani to nás neodradilo od snažení o co nejlepší výsledek. Náš tým byl zařazen do skupiny A, kde nám byli soupeřem celky ze ZŠ Hluboká, ZŠ Dubné a ZŠ Dukelská. Celý turnaj se vyvíjel dosti jednoznačně, když ZŠ Dukelská drtila soupeře čtyřbrankovým rozdílem, ale ani my jsme se nenechali zahanbit, když jsme ZŠ Dubné přehráli 2:0 a ZŠ Hluboká dokonce 4:0. Bylo tedy jasné, že o vítězství ve skupině se popereme se soupeři ze ZŠ Dukelská. Do zápasu jsme nastoupili velmi motivovaní, protože vítěz zápasu postupoval do finálových bojů, kdežto druhý ze skupiny jel rovnou domů. Celý zápas byl velmi vyrovnaný, nenechávali jsme soupeře projít přes polovinu hřiště, ale útok nám úplně nevycházel. Soupeři se povedlo vstřelit nám branku zhruba v polovině zápasu a tento stav nakonec zůstal až do konce zápasu. Skóre 0:1 je ovšem velmi pěkné.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Hráči na fotografii: Šimon Kaluža, Ondřej Merta, Pavel Calta, Martin Hromádko, Dominik Nebor, Michal Dytrych, Tomáš Vrážek, Denis Sans, Robert Štědroňský.

Další fotografie na rajce.net