Kubatovský zpravodaj

MENSA ČR

MENSA ČR

01.09.2021

 
Vážení rodiče a milé děti,
 

jako škola spolupracující s MENSOU ČR Vás informujeme o akcích v ČB a blízkém okolí, které se uskuteční v září a říjnu 2021.

Více info www.zskucb.cz  podrubrika MENSA ČR

Místní skupina MENSA České Budějovice připravila nísledujícící akce: 

Každý první pátek v měsíci mohou děti přijít od 15.00 do cca 17.00 do Fight clubu, kde si zahrajeme nějaké deskovky a na každý termín se pokusíme připravit i nějaké překvapení

Vychází to na 3. 9. a 1. 10.           Tyto schůzky budou pro děti zdarma

Každou třetí středu v měsíci budeme hrát deskové hry se studenty a dospělými v sídle Rady dětí a mládeže RADAMBUK, zde doporučuji účast i starším dětem 10+. Scházet se budeme v 16.00 a věřím, že opět min. dvě hodiny vydržíme.  I tyto schůzky budou pro všechny zdarma. Samozřejmě jste zváni i Vy, dospělí.

Jedná se o středy 15. 9. a 20. 10.

Dále máme před sebou několik programů jednorázových, zde bych požádala o přihlášení prostřednictvím intranetu nebo mailem. Všechny akce jsou připraveny pro uzavřenou skupinu, jsou za zvýhodněných podmínek, pro členy dětské Mensy jsou všechny zdarma.

3. 9.       povídání o Bělorusku. Tato akce je vhodná pro dospělé a studenty, bližší info najdete v přiloženém letáčku.  

Přihláška: https://intranet.mensa.cz/prihlaska/reg_akce.php?&id_a=12064

4. 9.       běh Jihočeských nadějí na Sokolském ostrově (zde podrobnosti ještě pošlu, hodila by se nám co největší účast, abychom byli vidět a mohli žádat o různé formy podpory na činnost. Zde poprosím zájemce o účast, aby poslali velikost trička, které od nás dostanete)

7. 9.       Strašidelné pověsti města ČB – info v přiloženém letáčku. Akce je vhodná i pro starší děti.  Přihlášku prosím co nejdříve na můj mail nebo prostřednictvím intranetu – v kalendáři již vypsáno

Přihláška: https://intranet.mensa.cz/prihlaska/reg_akce.php?&id_a=12065

18. 9.     Celodenní program v Písku s volitelným programem. Akce je opět připravená tak, aby si své našly i rodiny s dětmi. Přihlášky prosím ideálně do 10. 9., po tomto termínu uvolníme místa, která nevyužijeme, k volnému prodeji. Letáček v příloze. Přihlášku opět prosím  na můj mail nebo prostřednictvím intranetu – v kalendáři již vypsáno.

Přihláška na dopolední program: https://intranet.mensa.cz/prihlaska/reg_akce.php?&id_a=12081

Přihláška na odpolední program:  https://intranet.mensa.cz/prihlaska/reg_akce.php?&id_a=12082

9. 10.     Týmová hra Labyrint, která proběhne ve Stromovce v Č. Budějovicích. Letáček přiložen. Přihlášky na: MaruskaHavrankova@seznam.cz

Fotogalerie

Bělorusko.jpg

sTRAŠIDELNÉ POVĚSTI.jpg

Leták Labyrint2021.jpg

Písek2.jpg